přebalování záložáků

V sobotu 18.11. proběhne na Šanově u Červené Vody přebalování záložních padáků. Začátek v 10h, předpokládané ukončení 16h. Sejdeme se tady .

Vzhledem k situaci kterou zažíváme, bude přebalování probíhat následovně -

s každým se domluvíme na čase kdy chce přijet a za cca půl hodiny bude mít přebaleno. Nebo jestli budete chtít, tak si od vás založáky ráno vybereme, přebalíme a pak zase vrátíme - buď si zase přijedete, nebo zašleme poštou(cca 120Kč) 

Kdo budete chtít přebalit záložák buď napište mail (info@apg.cz )nebo zavolejte (603 909296 ) ať domluvíme přibližný čas.

K přebalování ZP :

1. záložák vyndáte ze sedačky doma, vyvěsíte ho a necháte "nadechnout" -asi tak dva dny předem (občas ho načechrejte). Pak ho dejte do igelitky nebo pytle, doneste nám ho a my vám ho přebalíme.

2. záložák vyndáme až na místě a následně ZP přebalíme.

Přebalování proběhne s podporou Svazu Paraglidingu, pro členy svazu PG je s doplatkem 100Kč(v případě klasického kulatého ZP). Pro ostatní za cenu 400Kč( kulatý ZP). Vemte si sebou pilotní průkaz.

Pokud ještě nejste členy LAA nebo svazu PG, tak doporučujeme se přihlásit - členství ve svazu PG je zdarma a pokud máte online účet na stránkách LAA, tak jste přihlášení ve 20 sekundách. Přihlášku do LAA si můžete vytisknout z tohoto odkazu a odevzdat na přebalování.

Od SKY PARAGLIDERS je domluvena akce NOVÁ za STAROU (abysme si rozuměli, mluvíme zde o záložním padáku) a vy získáte slevu 1500Kč na nový ZP.

Pokud už teď víte, že dorazíte, prosím dejte nám vědět předem martin@apg.cz nebo tel:603 909 296 , ať víme kolik baličů bude potřeba.

Těšíme se na vás Martin a Hanka

Nezávazná přihláška

nebo volejte: 603 909 296

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím