přebalování záložáků

V sobotu 20.10. proběhne na Šanově u Červené Vody přebalování záložních padáků. Začátek v 9h, předpokládané ukončení 14h. Sejdeme se tady .

K přebalování ZP :

1. záložák vyndáte ze sedačky doma, vyvěsíte ho a necháte "nadechnout" -asi tak dva dny předem (občas ho načechrejte). Pak ho dejte do igelitky nebo pytle, doneste nám ho do stanu za chatkama a my vám ho přebalíme.

2. můžete si zkusit ZP cvičně odhodit na připravené hrazdě (pouze v případě vhodného počasí), následně ZP přebalíme.

Přebalování proběhne s podporou Svazu Paraglidingu, pro členy svazu PG je tedy přebalení zdarma. Pro ostatní za cenu 350Kč.

Pokud ještě nejste členy LAA nebo svazu PG, tak doporučujeme se přihlásit - členství ve svazu PG je zdarma a pokud máte online účet na stránkách LAA, tak jste přihlášení ve 20 sekundách. Přihlášku do LAA si můžete vytisknout z tohoto odkazu a odevzdat na přebalování.

Pro tuto akci je připravena sleva -10% na padákové kluzáky, sedačky a záložní padáky od SKY PARAGLIDERS .

Pokud už teď víte, že dorazíte, prosím dejte nám vědět předem martin@apg.cz nebo tel:603 909 296 , ať víme kolik baličů bude potřeba.

  • Když bude vhodné počasí k létaní, tak v dosahu je několik terénů.

  • Večer ze soboty na neděli je naplánováno opékaní čuníka a veselá zábava.

Možnost ubytování v chatě - místa omezena (karimatka+spacák vlastní) za 150,-/os., ve vlastních stanech či autě s přístupem do sprch a WC za 50,-/os. nebo U Valentů se dá domluvit ubytování .

Těšíme se na vás.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím