Kurzy paraglidingu

Seznamovací kurz - cena 7000 Kč

Tento kurz trvá 3 dny během nichž se kromě základní teoretické přípravy seznámíte s padákovým kluzákem, pozemním výcvikem, technikou startů, letu a přistání. Pokud po ukončení kurzu zjistíte, že už bez létání nemůžete být, stačí jen zaplatit… více »

Základní kurz PL - A - Pilot - cena 13800 Kč

Během tohoto týdenního kurzu se naučíte vše, co stanoví výcviková osnova a získáte praktické návyky k ovládání padákového kluzáku. Po úspěšném ukončení kurzu získáte Osobní list, na základé kterého Vám LAA ČR vystaví pilotní průkaz PL-A - Pilot… více »

Pokračovací kurz PL - B - Sportovní Pilot - cena 7900 Kč

Individuální kurz pro ty, kteří se chtéjí zdokonalit v technice pilotáže a prohloubit teoretické znalosti. Naučíme vás správně provádět spirálu,B-stall a vše ostatní, jak to požaduje výcviková osnova PL 3. Po úspěšném závěrečném přezkoušení Vám… více »

Minikurz, tandemové, individuální kurzy

Dále nabízíme

- jednodenní Minikurz (vhodný pro firmy-teambuilding, nebo pro opravdu lehké seznámení s paraglidingem)

- tandemový a individuální kurzy

- Informace o… více »

Podmínky pro účast na kurzech

Věk nejméně 15 let, do 18 let pouze s písemným souhlasem zákonných zástupců  žáka. Dále je nutná lékařská prohlídka od vašeho obvodního lékaře ( musí obsahovat formulaci - schopen jako pilot PK). Prohlídku si nechte potvrdit nejlépe na osobní list (vytisknout oboustranně možno i černobíle).

Ubytování a stravování

Ubytování zajišťujeme v chatě na Šanově u Červené Vody nebo ve stanech na louce za chatou. V obou případech je možnost samostatného vaření, jinak stravování probíhá v místních restauracích a hospodách

cena obsahuje

- teoretickou a praktickou výuku instruktory LAA ČR

- učebnici paraglidingu od R.Plose PARAGLIDING

- zapůjčení kompletní paraglidingové výstroje

- zákonné pojištění na škody způsobené třetí osobě

- fotodokumentaci průběhu kurzu

- záverečné přezkoušení

cena neobsahuje

- ubytování a stravování

- lékařskou prohlídku

- poplatky za výjezd na kopec lanovkou

- případné starty na navijáku a odvijáku


V případě nepřízné počasí, které nedovolí dokončit kurz v plném rozsahu, pokračují žáci, po dohodě možného termínu, ve výcviku zdarma